Balkan Mh. Öncü Sk. No:1/D B1-47 Blok D:17 Nilüfer/BURSA/ info@umitcanpolatinsaat.com  / 0 (224) 361 35 00

İnşaat Ve Taahhüt

İnşaat ve tedarik sektörü, değişen uluslararası ekonomik koşullara ve hepsinden önemlisi, daha önce hiç görülmemiş bir teknolojik yenilik hızına uyum sağlamalıdır.

Ümit Canpolat inşaat işlerini geliştirmeleri için sunulan yeni araçlardır. Kentsel çevrenin kendisi değişiyor. ve enerji performansı, refah, bağlanabilirlik ve BT (bilgi teknolojileri) güvenliği gibi maddi olmayan varlıklar giderek daha merkezi bir rol üstleniyor. ve kelimenin tam anlamıyla inşaatın rolünü ikincil hale getiriyor. 5G her sektörde ve her ülkede her inşaat ve mühendislik projesinde devrim yaratıyor.

Bu yeni ve ilginç bağlamda, size ticari bir yaklaşıma göre etkili ve tüm yasal yönlere duyarlı, ancak inşaat sözleşmeleri ile teknolojik olanlar arasındaki mevcut farklılıkların ötesine geçen yaratıcı çözümleri garanti edebilen yapılandırılmış bir danışmanlık sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ekibimiz, önemli akıllı şehir yenileme ve geliştirme projelerinde edindiği çok disiplinli deneyimiyle öne çıkıyor.

İnşaat ve teknoloji sektörlerinde uzmanlaşmış profesyonellerimiz, fikri mülkiyet koruması, işbirliği anlaşmaları, performans hedefleri, güvenlik gereksinimleri, veri koruma ve diğer alanlardaki ek risklerin nasıl dikkate alınacağını bilerek, yenilikçi çözümlerin geliştirilmesinde tek bir ekip olarak işbirliği yapmaktadır. 

İnşaat sektöründeki teknolojik devrim size yeni fırsatları garanti edecek, hızla gelişen bu sektörde size eşlik etmek için sizinle birlikte çalışacağız..