Balkan Mh. Öncü Sk. No:1/D B1-47 Blok D:17 Nilüfer/BURSA/ info@umitcanpolatinsaat.com  / 0 (224) 361 35 00

Mutfak Tadilat

Mutfak, muhtemelen banyo ile birlikte evin en çok kullanılan odalarından biridir. Yaşanabilir mutfaklar, açık alan adaları veya yarımadalar ve küçük mutfaklar, iç mekanların karakterizasyonuna büyük katkı sağlayarak bir daireyi canlı ve konforlu hale getirir. Ancak mobilyadan ocağa, buzdolabından zemine kadar mutfağın herhangi bir unsuru buharlar, ısı kaynakları ve yağ nedeniyle sürekli strese maruz kalır. Bu bağlamda, son yıllarda geliştirilen teknolojiler, daha dayanıklı ve performanslı malzemeler sayesinde bu ortamların kalitesini ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırmıştır.

Mutfağınızı yenileme hizmeti

Salon ve mutfak arasında tek bir açık alan oluşturarak yaşam alanını genişletmek mi istiyorsunuz? Yoksa yemek yiyebileceğiniz bir mutfakta yemek mi hazırlamak istiyorsunuz? Mutfağınızdan bıktıysanız ve ona yeni bir görünüm veya daha işlevsel bir dağılım kazandırmak istiyorsanız. Tasarım çözümünün, stilin ve seçilen renklerin dayanıklı ve temiz bir ortamı garanti edebildiğinden emin olmanız gerekir. Uzun ömürlü malzemeler ve manevra alanlarının kullanım için iyi kalibre edilmiş olması gerekir.

Ümit Canpolat İnşaat olarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri seçmenizde size eşlik edebiliriz. Tasarımcı ekibimizin profesyonelliğini ve deneyimini, kalifiye ve uzman çalışanlarımızın ciddiyetini bir araya getirerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmetiniz.